Dub 12

Předškolní děti byly u zápisu do 1. třídy ZŠ

Nastávající školáky dnes přivítal šašek s princeznou a dal jim první úkoly – představ se, řekni básničku či zazpívej, navleč princezně poztrácené korále. Za splnění úkolů si děti lepily obrázky do karty. S paní učitelkou pracovali kluci (nastávající 1. třída bude pouze klučičí) u tabule s prezentací, kde dokazovali svoji šikovnost v předmatematických představách. Dalším úkolem bylo řazení ilustrací pohádkové osnovy O Červené Karkulce a vyprávění pohádky včetně rytmizace slov. Po nalepení posledního obrázku za kreslení byli chlapci po zásluze odměněni.

Školáčci, už se na Vás ve škole těšíme!