Čer 28

Čer 21

Střípky z dění v MŠ

Čer 21

Předškoláci mají své absolventské tablo

Čer 13

Exkurze MŠ do Vlčnova

Posledních několik týdnů jsme podnikali společné výpravy do Nezdenic a předškoláci nové paní učitelce ukazovali, kdo kde bydlí. Na oplátku se 13. 6. 2018 s paní učitelkou Peťkou a Aničkou vydali do Vlčnova.
Cestovali jsme vlakem i autobusem. Nejprve nás… Celá aktualita

Čer 07

Předškoláci ve Slováckém divadle

Naši předškoláci se 7. 6. 2018 vypravili do Uherského Hradiště prozkoumat zákulisí Slováckého divadla. Vydali se vlakem společně s paní učitelkou Peťkou a paní učitelkou Aničkou na společnou výpravu. V divadle už na nás čekala teta Monika a jako VIP… Celá aktualita

Čer 01

Olympiáda na zahradě mateřské školy

Ve spolupráci se sdružením rodičů jsme 1. června oslavili Den dětí Olympiádou v mateřské škole. Do mateřské školy se všichni oblékli jako správní sportovci a hned po svačině se tři týmy s třemi paními učitelkami Radečkou, Aničkou a Peťkou vydaly… Celá aktualita

Kvě 24

MŠ v ZOO

Mateřská škola se 24. 5. vypravila zase jednou zkontrolovat, jak se mají zvířátka v ZOO. Jestli tam o ně pracovníci dobře pečují a kolik se narodilo nových mláďátek.
Vyrazili jsme hned ráno autobusem, který nás zavezl pohodlně až do Lešné,… Celá aktualita

Kvě 11

Oslavujeme svátek matek

Protože naše maminky měly svátek, rozhodli jsme se s dětmi, že ho oslavíme v mateřské škole. Po společné domluvě nás napadlo, že jej nejlépe prožijeme při společném posezení a výrobě dárečků společně s maminkami, tatínky i dalšími rodinnými příslušníky.
Přípravy… Celá aktualita

Bře 28

Nesem, nesem Mařenu, na oleji smaženú…

„Přišlo jaro do vsi, kde jsi zimo, kde jsi…“ Takto se děti ve středu před Zeleným čtvrtkem loučily se zimou a vítaly probouzející se jarní přírodu. Znovu tak ožila krásná lidová tradice vynášení Moreny do řeky Olšavy.
Přejeme Vám veselé… Celá aktualita

Bře 25

VELIKONOČNÍ JARMARK 25. 3. 2018

Děkujeme všem účinkujícím dětem za krásné vystoupení!
 … Celá aktualita