Úno 09

FAŠANK 9. února 2018

Dnes ráno jsme si četli na tabuli příběh o fašanku. Potom jsme si dávali kostýmy. Paní učitelka Jana Miková šla za zdravotní sestru, paní učitelka Hana Pavlisová za čarodějnici a paní učitelka Martina Chovancová za berušku. Vyrazili jsme do školky. Tam jsme zatancovali šavlový tanec a holky zazpívaly fašankové písničky. Školka nám také zazpívala. Pak jsme šli zpívat k domovu důchodců a na obecní úřad. Za tanec a zpěv jsme dostali bonbóny. Už nám jen stačilo jít k paní učitelce Bařinkové a paní Pflegrové. Také od nich jsme dostali sladkosti. U obchodu jsme si vyzpívali odměnu, kterou jsme si rozdali ve škole.

Viktorie Živnéřová, 3. ročník ZŠ