Kvě 04

Jarní pohlazení – koncert žáků ZUŠ Bojkovice

Dne 4. května jsme se zúčastnili koncertu žáků ZUŠ zaměřeného pro I. stupeň ZŠ, který se nazývá JARNÍ POHLAZENÍ. Děti měly možnost poznat své kamarádky z jiné stránky, a sice ze stránky umělecké tvořivosti a rozvoje osobnostních kvalit, v případě Báry, Klárky a Ráchel pěveckých.

Vystupování v Bojkovicích

„Já jsem ve čtvrtek byla v Bojkovicích. Vystupovala jsem na pódiu. Byly se mnou holky Klára a Bára. Holky byly v starším Tulipánku, já jsem byla v malém. Čtvrtek byl super den, moc jsem si to užila. I paní učitelka z Bojkovic říkala, že dobře otvírám pusu. A taky říkala, že se nám to vystoupení povedlo. Chtěla bych to prožít ještě jednou.“

Ráchel Zemková, 2. ročník ZŠ

„Bylo to hodně dobré a líbilo se mi to, jak jsme tam zpívali a luskali. Pak jsme šli do třídy, kde jsme dostali tatranku. Potom jsme znovu vystupovali a byly to písně Mostek a Kapky. Pak jsme dostali dvě pití a zase tatranku. Zahráli jsme si na klavír, pak jsme si hráli a mohli jsme se jít podívat na vystoupení. Vystoupení mě pobavilo.“

Klára Hrdinková, 3. ročník ZŠ

Na výletě

„Jeli jsme do Bojkovic a tam jsme byli na vystoupení. Nejvíc se mi líbila kapela Rokenrol. I dvě holky, co zpívaly. Všichni tleskali, radovali se. Já jsem hodně tleskal a potom mě bolely ruce a měl jsem je červené. Vystupoval tam Tulipán a kluci tam recitovali.“

Jakub Strapina, 3. ročník ZŠ

Vystupování v Bojkovicích

„Šli jsme na nádraží, nastoupili do vlaku a jeli do Bojkovic. Tam jsme vystoupili a šli do Klubu Maják. Uvnitř jsme se usadili a pán nás uvítal. Nejdříve byl Tulipánek, Tulipán a další. Pak to skončilo a šli jsme na nádraží. První vlak nás nechtěl, tak jsme chvilku posvačili a jak přijel další vlak, tak jsme nastoupili a vrátili se do školy.“
Marek Plášek, 4. ročník ZŠ
Vystoupení ZUŠ
„Ve čtvrtek 4. 5. 2017 jsme se šli se školou podívat na vystoupení „Zušky“ v Bojkovicích. Když jsme si sedli, tak začalo vystoupení. První vystoupení byl Tulipánek, Tulipán, baletky, pohádka a nakonec tam byl rock ‚n roll, který se mi líbil nejvíc. Pak jsme šli na vlak a jeli jsme do školy.“
Sára Fornůsková, 4. ročník ZŠ
Vystoupení ZUŠ
„Ve čtvrtek 4. 5. 2017 jsme jeli do ZUŠ v Bojkovicích. Jak jsme tam přišli, čekali jsme, než to začalo. Po chvilce jsme si sedli, zhasla světla a vystoupení začalo. První začal zpívat Tulipánek a v tom Tulipánku vystupovala Ráchel. Poté zpíval Tulipán a tam vystupovala Bára, Klára a dvě kamarádky. Také tam tancovaly baletky.“
Kristýna Plášková, 4. ročník ZŠ