Dub 08

Velikonoční jarmark

Dne 8. dubna 2017 v sále v Nezdenicích proběhl VELIKONOČNÍ JARMARK s tradičními výrobky lidových řemeslníků a ukázkami lidových řemesel.  V programu vystoupily nejmladší děti z místní MŠ s pásmem jarních písniček, tanečků a říkanek. Z prvňáků ZŠ se stali herci pohádky O Sněhurce, sborem je doprovázeli žáci 4. ročníku. V pásmu písní s názvem Večerníček se představili nadějní mladí kytaristé, flétnisté a zpěváci 2., 3. a 5. ročníku. Vystoupení uzavřely školačky svým poetickým květinovým tancem. Soubor Nezdeňánek diváky potěšil poezií lidových zvyků, písní a tanců a vše svým umem završily krojované tetinky s hudebním doprovodem. V závěru hezkého odpoledne mohly děti tvořit velikonoční kraslice.