Čvn 17

Olympijské klání našich dětí

Ve čtvrtek 16. června odpoledne se konaly na školní a obecní zahradě olympijské hry pro děti naší školy a školky. Za pomoci starších kamarádů a rodičů si zde děti vyzkoušely svoji zručnost, obratnost a zdatnost.

Děti plnily úkoly a překonávaly překážky. Všude se ozýval smích a výskot. Unaveným závodníkům pak byla odměnou nejen medaile a diplom, ale také možnost opéct si špekáčky a pochutnat si na sladkém koláči, které nám připravily naše šikovné kuchařky. Atmosféru pohody dotvářeli školáci při zpěvu táborových písní. Také počasí nám přálo. Už se těšíme na příští olympiádu.