Bře 16

Brodský zpěváček

Ve středu 16. 3. 2016 se uskutečnila přehlídka lidových písní školních družin „Brodský zpěváček“. Akce probíhala v prostorách Domu dětí a mládeže Uh. Brod, kde se sešly tyto školní družiny: ŠD Březová, ŠD Havřice, ŠD Drslavice, ŠD Nezdenice, ŠD Prakšice, ŠD Horní Němčí, ŠD Vlčnov a ŠD Mariánské nám. UB. Mezi porotou a pozvanými hosty byl ředitel Domu dětí a mládeže A. Řezníček, zástupkyně ZŠ Mariánské nám. v Uherském Brodě, p. E. Fremlová z Odboru školství, kultury a sportu MěÚ a p. I. Krejsová z Domu kultury. Děti nejen zpívaly, ale některé z nich také hrály na hudební nástroje. K programu patřilo promítání fotografií z minulých ročníků a hudebně pohybová hra. Zálibu ve zpívání projevily tyto naše mladé zpěvačky: Nikola Gardavská – sólový zpěv, Kristýna Plášková a Sára Fornůsková – duo, Barbora Plášková a Nela Mikulcová – duo.