Úno 17

Výtvarná soutěž – Paletka 2016

Paletka 2016

V úterý 16.února se ve školní družině v Havřicích sešlo třiačtyřicet zástupců z patnácti družin, aby se předvedli ve výtvarném umění. Měli si přinést kartonovou podložku, plastelínu 10ti barev, flitry-korálky, tužku. Tématem letošní výtvarné soutěže „Paletka“ byl „Čajový dýchánek“. Zajímavým povídáním a poutavou prezentací s obrázky a videem se děti seznámily se všemi druhy čajů a jejich výrobou, historií a rozmanitostí čajových souprav a zeměmi, ze kterých se k nám čaje a čajové soupravy dováží. Výtvarné soutěže se zúčastnily tyto naše mladé umělkyně: Sára Fornůsková, Kristýna Plášková, Barbora Plášková, které si převzaly i hodnotné ocenění za účast.  Tímto jim udělujeme pochvalu za vzornou reprezentaci naší školní družiny.