Zář 01

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN V MŠ

V pátek 1. 9. 2023 jsme po letních prázdninách přivítali stávající i nové kamarády. Od ranních hodin jsme si povídali o zážitcích z letních prázdnin a prozkoumávali jednotlivé herní koutky ve třídách. V ranním kruhu jsme si povídali o bezpečnosti při hrách ve třídě i na zahradě. Po společné svačince na děti čekalo maňáskové divadlo „O Zakleté princezně“. Děti si divadlo užily což daly najevo svým potleskem. Pro upomínku si vymalovaly omalovánku s panem Knoflíčkem a vydaly se na zkoumání školní zahrady. Na zahradě se vydováděly na trampolíně, průlezkách, skluzavce a již první den si vytvářely kamarádské vztahy s pomocí nejrůznějších her na pískovišti, v domečku aj. Společně jsme si první školní den užili a těšíme se na to, co vše nám nový školní rok 2023/2024 přinese.