Dub 19

Úspěch v dopravní soutěži

Tak jako každý rok je duben ve školní družině věnován dopravní výchově. Poznávání dopravních značek, pravidla silničního provozu či povinná výbava kola pro nás nejsou žádný problém. O tom, že děti mají dopravku v malíku, nás přesvědčily právě dnes 19. 4. 2023 na dopravním hřišti v Uherském Brodě, kde se konala „Dopravní soutěž.“ Zúčastnilo se jí 12 školních družin a nechybělo ani našich 5 reprezentantů. Děti byly rozděleny do 3 skupin a střídaly se postupně ve skupinkách po jednotlivých stanovištích. Ty byly zaměřeny na vyhodnocení dopravní situace formou testu, na znalosti ve zdravovědě a nakonec to bylo stanoviště na dopravním hřišti, kde děti prokazovaly své jízdní znalosti a dovednosti. A že se jim dařilo, o tom nás přesvědčily krásným umístěním na 2. místě.

Tímto jim děkujeme za skvělou reprezentaci naší školní družiny a gratulujeme.