Úno 10

SRDÍČKOVÉ DNY V MŠ

S blížícím se Valentýnem si připomínáme důležitost lásky, vztahů a přátelství. Třída Duháčků se zaměřila také na emoce a barvy, které v nás vyvolávají. Symbol „srdce“ nás provázel celý týden v různých výtvarných, hudebních, dramatických i sportovních aktivitách. Učili jsme se prosociálnímu chování, empatii a kooperaci mezi kamarády. Děti společně tvořily srdce pomocí otisku z temperových barev, využily také suché pastely či různý kreativní materiál. Týden vyvrcholil páteční srdíčkovou oslavou, na kterou jsme se v průběhu týdne připravovali a těšili. Na slavnostní den jsme se sladili do červeného oblečení a vyzdobili třídu srdíčky. Děti ráno dokončily poslední výtvory pro kamarády a začala dopolední zábava plná her, pečení, sportování, zpívání a tancování. Nakonec jsme si předali dárečky pro kamarády a společně sladce oslavili konec týdne plný lásky.