Srp 26

Pozvánka k zahájení školního roku 2022/23

Milé děti, vážení rodiče!

Školní rok 2022/2023 zahájíme ve čtvrtek 1. září.

Rodiče a žáky 1. ročníku zveme na slavnostní uvítání paní starostkami obcí Nezdenice a Rudice v obřadní síni (budova pošty v Nezdenicích) na 8.00 hod. Pak přejdou do své 1. třídy na ZŠ.

Se žáky 2. – 5. ročníku se sejdeme před budovou školy a poté budeme ve svých kmenových třídách od 8.00 hod. S sebou přezůvky, aktovky a dobrou náladu. Předpokládané ukončení prvního setkání bude do 9.00 hod. Žáci mohou již první den navštívit školní družinu (zájemci, hlaste se do středy 31. 8. do 10.00 hod). Žáci, kteří odcházejí samostatně domů, předloží písemné potvrzení rodičů nebo rodiče předem podají zprávu třídní učitelce přes školní informační systém Edookit.

Od 1. 9. je zajištěn provoz školní jídelny. Zájemci o obědy se nahlásí předem, nejpozději do středy 31. 8. do 10.00 hod.

V pátek 2. 9. bude výuka ve třídách probíhat do 11.40 hod. Od pondělí 5. 9. bude vyučování podle rozvrhu včetně kroužků.

Moc se na Vás těší paní učitelky a všichni zaměstnanci školy!

pozvánka do školy