Čvn 17

VÝLET MATEŘSKÉ ŠKOLY NA RANČ KOSTELANY

Protože se nám blíží konec školního roku a s ním i krásné letní dny, naplánovali jsme i letos školní výlet. Tentokrát jsme se vypravili autobusem na ranč do Kostelan. Před odjezdem byly děti motivované rozhovory, pohybovými hrami a jinými činnostmi o indiánech.  Na ranči se pak osobně setkaly s indiánkou, měly možnost si prohlédnout teepee, totem, luk a šípy, dýmku míru a vyzkoušet si indiánské malování na obličej. Mimo jiné si vyzkoušely hod tomahavkem, lasem a jízdu na koni. Na závěr byly děti rozveseleny divadelním představením o mlsné kočce a ukázkou práskání biče. Děti si výlet náramně užily a nesly si sebou domů plno zážitků a vzpomínek.