Lis 27

PREVENTIVNÍ AKTIVITY VE ŠKOLE

Oslovili jsme okresní metodičku prevence paní Mgr. Bronislavu Šiškovou, aby si pro naše žáky připravila preventivní program zaměřený na prevenci rizikového chování v kyberprostoru. Prostřednictvím tzv. „ONLINE ZOO“ předvedla, jaká nebezpečí číhají na internetu při užívání aplikací, her a sociálních sítí. Rizikové situace demonstrovala na zvířátkách. Z diskuze s žáky vyplynulo, že se v této tematice orientují a zmíněné nástrahy si uvědomují. Paní metodičce velmi děkujeme a věříme, že měl program pozitivní vliv na naše žáky, kteří se budou chovat i na internetu bezpečně.