Říj 26

Stromy a my

20. října byl Den stromů. Naši mladší školáci přinesli zásoby přírodnin, které stromy kolem nás na podzim poskytují. Vyrobili zejména z kaštanů pěkné postavičky zvířátek z lesa.

Další týden vyrazili na zahradu, kde se dali s chutí do práce a pohrabali spoustu listí, které odnosili do kompostéru u školy. Také jsme si pohráli s listovou vitráží a vytvořili parádní  „okna do podzimu“.  Zapojili jsme se tak do soutěžní výzvy, jež je aktivitou osvětové kampaně STROMY a MY  – LÍSKA, z.s., Vsetín. Domů na podzimní prázdniny se šlo s dárečkem zvesela.