Kvě 07

HURÁ, KONEČNĚ KERAMIKA!

Se začátkem nového kalendářního roku zůstala společně se zavřením školy uzavřena i naše keramická dílna, kde jsme zanechali i naše rozpracované výrobky. Když jsme se dozvěděli, že se budeme moci vrátit zpátky do školy, zaplesaly i naše tvořivé duše. Dílnu jsme znovu otevřeli s dodržením všech hygienických opatření a se zachováním homogenních skupin. Žádná omezení však nezničí čistou radost z tvoření, na které jsme se tak těšili. Během prvních schůzek jsme naglazovali většinu výrobků. Pec nestihla ani vychladnout a už už se plnila dalšími uměleckými výtvory, které už zdobí domácnosti našich žáků. S velkou chutí už se pouštíme do nových děl a náramně si to užíváme.