Říj 02

DÝŇOVÝ TÝDEN V MŠ

Protože již nastal podzim a dozrávají dýně, udělali jsme si s dětmi v MŠ „DÝŇOVÝ TÝDEN“. Děti začaly nosit z domu dýně různých barev, tvarů, velikostí, učily se k tématu básničky, písničky, tanečky, různé dekorace a tím se postupně připravovaly na vyvrcholení – „DÝŇOVOU SLAVNOST“  na zahradě MŠ. V pátek hned po svačině se děti rozdělily do skupinek a začaly společně s p. učitelkami vyrábět „dýňáčky“, kterými jsme si vyzdobili vchod do budovy. Po dobře vykonané práci je čekaly soutěže s dýňovou tématikou a odměnami. Slavnost jsme zakončili dětskou diskotékou.