Dub 26

STŘÍPKY ZE ŽIVOTA NEJSTARŠÍCH ŽÁKŮ – DEN ZEMĚ, POKUSY

Žáci 4. a 5. ročníku nezahálí a vyplňují svůj čas smysluplně. Aktivně se zapojují do dobrovolných výzev, které jim nabízím. Nejenom, že si během každého dne poctivě splní zadané povinné úkoly, ale svůj den obohacují právě díky těmto aktivitám. Během posledního týdne například vyzkoušeli pokusy, které realizuje pro své sledovatele vědecké centrum VIDA! v Brně. K významnému Dni Země vytvořili plakáty, vyrobili recyklované výrobky a vyrazili do přírody posbírat odpad, který se tam bohužel zanesl díky bezohledným lidem. Nezapomínají také na tvoření dle vlastní fantazie, vaření, pečení či pobyt v přírodě.
Jste skvělí, jen tak dál! Žákům i jejich rodinám velmi děkuji za spolupráci a aktivní přístup.
S pozdravem Martina Ťulpíková
třídní učitelka