Bře 16

Domácí výuka očima druháků

• Podle mě je to ve škole lepší. Paní učitelka nám to víc umí vysvětlit. S maminkou, když si nevíme rady, zapneme internet. Jediná výhoda je v tom, že když se mi nechtějí dělat úkoly, udělám si je na druhý den, ale ve škole by to neprošlo.
  • Výhodou domácího učení je, že mám delší přestávky, větší svačiny a jsem s rodiči. Nevýhoda je, že tady nemám kamarády a paní učitelku.
  • Škola doma je nuda. Radši se mě učí ve škole. Jsou tam spolužáci a paní učitelka. Moc se na ně těším.
  • Ve škole se mi učí líp. Ale doma je zase lepší, že si můžu vzít učení ven na sluníčko a být na čerstvém vzduchu. Přenesl jsem si stůl a židli na zahradu a počítal příklady, psal češtinu a četl prvouku. S sebou jsem měl dvě malé suchozemské želvy a tři psy. Myslím, že se všichni něčemu přiučili. Je dobře, že nemusím ráno brzy vstávat. Už se moc těším, až se zase všichni sejdeme ve třídě!

ZS-a-MS