Zář 26

VÍTÁME PODZIM VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

V měsíci září se děti po prázdninách ocitly ve školních lavicích a znovu začaly navštěvovat školní družinu. Noví prvňáčci nadšeně objevovali nové hračky a plnými doušku si užívali pocitů radosti po povýšení do řad „školáků“. Po spoustě deštivých dnů nás konečně navštívilo sluníčko a tak jsme se všichni mohli vydat na procházky do okolí Nezdenic a především na školní zahradu. Obzvláště kluky zaujalo budování pevnosti z písku. A že se jim opravdu povedla, se můžete přesvědčit sami. Také jsme se vydali na sběr kaštánků. Panáčci a skřítci nám stráží vchod ještě teď.