Říj 17

Školní recyklační zpravodaj ZŠ a MŠ Nezdenice

První úkol letošního Recyklohraní vyzval naše badatele, aby se stali redaktory, reportéry a fotografy, kteří společně vytvoří svůj vlastní školní RECYKLAČNÍ ZPRAVODAJ. Děti se jej s nadšením zhostily a během čtyř kroužků i doma tvořily podklady pro časopis. Tématem je ekologická osvěta, jak třídit a předcházet vzniku odpadů, žít co nejvíce v souladu s přírodou. Zajímalo nás, jak se vše daří v obci Nezdenice. Začtěte se prosím do práce badatelského kroužku v elektronické podobě zde na webových stránkách školy nebo v tištěné podobě za vstupními dveřmi ZŠ. Děkujeme za pozornost!

Školní recyklační zpravodaj ZŠ a MŠ Nezdenice