Srp 28

Zahájení školního roku

Vážení rodiče a milí žáci, zveme Vás  na slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 v pondělí 2. září 2019 v 8.00 hodin před budovou  Základní školy a Mateřské školy Nezdenice a následně v jednotlivých třídách.

Žáci 2. – 5. ročníku mohou od 9. 00 hodin navštívit školní družinu nebo s písemným souhlasem rodičů odejít domů. Žáci 1. ročníku budou po zahájení za doprovodu rodičů slavnostně přivítáni v Obřadní síni v Nezdenicích (budova pošty).

Pokud mají žáci zájem se v pondělí 2. 9. stravovat, musí být nejpozději do 2. 9. do 8. 00 ke stravování přihlášeni. Další dny budou žáci automaticky přihlášeni na základě odevzdané PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ.

Těšíme se na Vás! Zaměstnanci ZŠ a MŠ Nezdenice