Čvn 06

O pohár starosty

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 se konala ve sportovním areálu ZŠ Pod Vinohrady atletická soutěž  „O pohár starosty města Uh. Brod.“ Účast na sportovní akci byla značná, zúčastnilo se jí 140 dětí ze 17 ZŠ okrsku Uh. Brod. Po tradičním uvítání a důkladném rozcvičení sportovců se začalo zápolit. Naši ZŠ reprezentovalo osmičlenné družstvo složené z jednoho chlapce a z jedné dívky z druhého, třetího, čtvrtého a pátého ročníku. Soutěžili zvlášť chlapci a děvčata, a to v 6 disciplínách – v běhu na 60 m, skoku z místa, hodu plným míčem, hodu tenisovým míčkem, skoku dalekém a štafetách. Krásné 2. místo získal žák 5. ročníku ve skoku dalekém. Velká pochvala patří nejen medailistovi, ale i ostatním našim sportovcům za jejich skvělé výkony a reprezentaci naší školy.