Čvn 06

VÝLET DO ZÁHOROVIC KE KYSELCE

Ve čtvrtek 6. června jsme se hned ráno vypravili s předškolními dětmi na „velkou“ vycházku do Záhorovic ke kyselce. Cesta nám rychle ubíhala. Pozorovali jsme různý hmyz, určovali květiny, poznávali různé druhy obilí, stromy, keře a zpívali jsme známé písničky. Než jsme se nadáli, byli jsme u kyselky. Tam jsme se posilnili svačinou, ochutnali jsme kyselku, prohlédli si okolí, zahráli různé hry a odpočinuli si před zpáteční cestou. Některé děti naplnily kyselkou i své malé PET láhve, aby ji přinesly ochutnat maminkám. Vrátili jsme se až k obědu, který nám dnes po tak dlouhé túře obzvlášť chutnal.