Kvě 31

DEN DĚTÍ V MŠ

Na dnešní den děti netrpělivě čekaly. Proto jsme se všichni hned po dopolední svačině přesunuli na školní zahradu, kde nás čekalo „velké sportování“. Po splnění všech 5 sportovních disciplín následovala odměna a nechybělo ani „dětské šampáňo“.  Potom jsme se přesunuli k řece Olšavě, kde děti čekalo překvapení ještě větší – dobrovolní hasiči z Nezdenic si pro ně připravili zajímavý program. Kromě prohlídky hasičského auta a jeho vybavení si mohly děti do auta vlézt. Nelekly se ani houkající sirény. Všechny děti si vyzkoušely stříkání hadice na cíl – toto mělo největší úspěch. Na závěr jim hasiči ukázali stříkání hadicí do dálky i do výšky. Ještě jednou hasičům z Nezdenic děkujeme.