Úno 02

Školní kolo recitační soutěže

Jak mám správně dýchat, vyslovovat, stát i umělecky přednášet při recitování básně? S dětmi pracovaly vyučující českého jazyka v jednotlivých třídách, pomáhaly i s výběrem zábavných textů. Školní kolo soutěže se konalo 31. ledna těsně před vydáním vysvědčení za 1. pololetí. Pochvala a sladká odměna v podobě pečeného smajlíku byla pro všechny recitátory, porota však mohla vyhodnotit jen po třech účinkujících v kategorii mladších a starších žáků naší školy. Někteří z nich nás pojedou reprezentovat do Uherského Brodu. Budeme držet pěsti!