Led 04

Oblečení na pobyt venku ve školní družině

Jelikož nám zima nadělila dostatek sněhu a tedy i možností zimních radovánek, připomínáme tedy a prosíme rodiče, aby děti vybavili vhodným nepromokavým oblečením na pobyt venku. (Pevná zimní obuv, oteplovačky nebo vyteplené kalhoty a bunda s čepicí a rukavicemi).  Děkujeme.

Pobyt dětí venku ve školní družině se provozuje denně v odpoledních hodinách a to za každého počasí. Smí být vynechán nebo zkrácen pouze za mimořádně nepříznivých klimatických podmínek, např. silný déšť, silný vítr, inverze, smog či špatné rozptylové podmínky. V letních měsících se provoz přizpůsobí tak, aby bylo možné přenést výchovnou činnost dětí do venkovního prostředí nebo stíněných teras v co největším rozsahu.