Čvn 13

Atletická soutěž žáků ZŠ

V úterý 12. 6. 2018 se konala ve sportovním areálu ZŠ Pod Vinohrady atletická soutěž  „O pohár starosty města Uh. Brod.“  Účast na sportovní akci byla značná, zúčastnilo se jí 120 dětí z 15 ZŠ okrsku Uh. Brod. Po tradičním uvítání a důkladném rozcvičení sportovců se začalo zápolit. Soutěžili zvlášť chlapci a děvčata ve čtyřech věkových kategorií a v šesti disciplínách – v běhu na 60 m, skoku z místa, hodu plným míčem, hodu tenisovým míčkem, skoku dalekém a štafetách. Naši školu reprezentovalo 6 sportovců: 2. třída: Alžběta U. a Samuel L., 3. třída: Maxim M., 4. třída: Michal K., 5. třída: Kristýna P. a Marek P.

Alžběta získala 1. místo v běhu na 60 m. Velká pochvala patří nejen medailistce, ale i ostatním našim sportovcům za jejich skvělé výkony a reprezentaci naší školy.