Dub 26

Dopravní soutěž

Dne 26. 4. se naše školní družina zúčastnila „Okrskové  dopravní soutěže školních družin“, která se konala na dopravním hřišti v Uh. Brodě. Naši družinu letos reprezentovali čtyři děti z druhého ročníku – Radim Ševčík, Daniel Pilát, Samuel Lenhart a Jakub Mulko. Po uvítání všech dvanácti družin se polovina z dětí odebrala do třídy, ve které si napsaly dopravní test a poznávání dopravních značek. Poté na dopravním hřišti následovala jízda zručnosti na kolech. Po soutěži si mohly děti zajezdit na dopravním hřišti pod dozorem státní policie, která dohlížela na přestupky cyklistů i chodců.

Těšíme se opět na příští rok!