Úno 14

Úspěch ve výtvarné soutěži „Paletka“

Ve středu 14. února se ve školní družině v Havřicích sešlo 36 dětí z 12 družin celého Uherskobrodska. Na kombinovanou výtvarnou techniku potřebovaly: vodové nebo anilínové barvy, kelímek, štětec, barevné křídy, černou progresu, tužku, nůžky a tyčinkové lepidlo. Tématem letošní výtvarné soutěže byl  „Pravěk“. Zajímavým povídáním a poutavou prezentací s obrázky se děti seznámily se všemi druhy pravěkých zvířat, jmény dinosaurů a jejich historií. Výtvarné soutěže se zúčastnily tyto naše mladé umělkyně: Aneta Mikulcová, Ráchel Zemková a Viktorie Živnéřová. Velký úspěch se svým pravěkým obrázkem sklidila Viktorie Živnéřová, která získala 1. místo, Ráchel Zemková se umístila se svým ztvárněním pravěku na 4. místě. Vítězky obdržely diplomy, ceny a pamětní medaile a všechny byly za svou snahu odměněny drobnými dárečky.

Tímto děkujeme našim umělkyním za skvělou reprezentaci naší školní družiny a gratulujeme.