Úno 28

Fašank 2014

V pátek před prázdninami jsme ve škole slavili fašank. Všichni jsme si oblékli do masek, které jsme si vyrobili ve výtvarce. Šly s námi i děti z mateřské školky. Nejdříve jsme zazpívali ve školní jídelně a dostali od paní Markové a Buchtíkové úžasné koblížky. S veselou náladou jsme pak zamířili k obecnímu úřadu. Paní starostka už na nás čekala a my jsme jí sborově i se školkou zazpívali Pod šable. Stavili jsme také na kyselce. Na zpáteční cestě jsme zpívali „podšable“ na ulici, v obchodě a u paní kadeřnice. Všichni jsme se smáli, povídali si a už se těšili na sobotu, na fašank celé obce.

Natka, Míša, Áďa, Kája