Zář 04

Zahájili jsme školní rok 2017/2018

V pondělí 4. září 2017 děti na cestu do školy v Nezdenicích doprovázel místní rozhlas pouštěním písniček. Paní ředitelka slavnostně před školou přivítala žáky 1. – 5. ročníku, jejich rodiče a zaměstnance školy. Poté se všichni rozešli do svých tříd. Prvňáčci jsou letos díky obci Nezdenice samostatnou třídou v počtu 10 žáků. Druháci sídlí spolu s páťáky ve třídě vlevo, třeťáky a čtvrťáky najdete zase vpravo jako loni.  Žáci 1. ročníku s rodiči byli slavnostně přivítáni v obřadní síni.

Všem školákům přejeme mnoho úspěchů, krásných zážitků a navázání pevných kamarádství na celý život!