Čvn 27

Prvňáčci byli v knihovně pasováni na čtenáře

Položte předškoláčkům otázku: „Na co se nejvíce těšíte, až budete ve škole?“ S jistotou vám můžeme říci, že většina z nich se nemůže dočkat chvíle, kdy se naučí číst. Tuto dovednost my dospělí vnímáme jako automatickou, ale málokdo z nás si vzpomene na to, kolik úsilí nás to kdysi stálo. Jsme na konci prvního školního roku a my jsme na naše žáčky moc pyšní za to, jakou práci odvedli. Knihovna Nezdenice se rozhodla mladé čtenáře taktéž podpořit. Děkujeme paní Pflegrové, která dnes všechny žáky 1. ročníku oficiálně pasovala na čtenáře. Děti tímto chceme nadále motivovat a vést k četbě. Z dnešního dne jsme si odnesli kromě pěkného zážitku malé dárečky, za které jsme taktéž moc vděční.