Dub 26

VÝPRAVA TŘÍDY DUHÁČKŮ DO ZÁHOROVIC

V pátek 26. 4. 2024 jsme se vydali na výpravu s „květinovou bojovkou“ do Záhorovic ke kyselce. Děti měly v průběhu cesty za úkol vyhledávat předměty a živočichy z pátracího listu. Pro zpříjemnění dlouhé cesty je čekala v krátkých úsecích aktivita, za kterou sbíraly knoflíčky. Aktivity byly zaměřené na otázky ohledně květin. Po zdárném příchodu ke kyselce je čekalo místní osvěžení a dobrůtka přibalená od rodičů. Na závěr si děti proměnily nasbírané knoflíčky za sladkosti dle vlastního výběru. Z výpravy do Záhorovic si odnesly na památku květinový obrázek, spoustu zážitků a hlavně hrdost z toho, že v rámci krátkého dopoledne zvládly ujít 7 km.