Bře 13

NÁVŠTĚVA TŘÍDY DUHÁČKŮ V KNIHOVNĚ V NEZDENICÍCH

Ve středu 13. 3. 2024 jsme navštívili místní knihovnu. Při příchodu nás přivítala paní knihovnice Kamenská, která dětem ukázala jednotlivá oddělení knihovny. Následně si děti prohlížely předem připravené dětské knihy a diskutovaly o ilustracích v nich. Přečetli jsme si úryvek z knihy „Myší příběhy“ a rozebírali situace v příběhu. Na závěr si děti poskládaly pohádkové puzzle a dostaly milou odměnu v podobě přívěsku na klíče a bonbónu. Dětem se v knihovně moc líbilo a už dnes se těšíme na příští návštěvu. Tímto paní Kamenské děkujeme za umožnění návštěvy mimo provozní dobu knihovny.