Zář 20

DRAKIÁDA V MŠ

Během celého týdne jsme si s dětmi povídali o dracích, hráli dračí pohybové hry, počítali dráčky, mašličky, uvazovali jsme mašličky pomocí základního uzlu, výtvarně jsme ztvárnili draky aj. Vyvrcholením týdne byla drakiáda, která se konala na fotbalovém hřišti, kde na děti čekal připravený program od studentů ze CSŠPS Bojkovice. Děti si vyzkoušely různé stanoviště, naučily se písničku a za splněné úkoly získaly razítka, které je dovedly ke sladké odměně a medaili. Díky příznivému počasí a vytrvalosti dětí se draci vznášeli až k nebi.