Dub 14

NÁVŠTĚVA TŘÍDY DUHÁČKŮ V MÍSTNÍ KNIHOVNĚ

V pátek dne 14. 4. 2023 jsme navštívili místní knihovnu. Paní Kamenská nás mile přivítala a provedla nás všemi kouty knihovny. Děti měly možnost si prohlédnout jakoukoliv knížku nebo časopis. Přečetli jsme si příběh z knihy „Byla jednou koťata“ a poskládali si puzzle s obrázkem z této knihy. Děti obklopily paní Kamenskou zvídavými otázkami a ta jim navíc nabídla možnost pravidelné návštěvy knihovny s rodiči. Dětem se v knihovně moc líbilo, a proto jsme se domluvili na pravidelné spolupráci v dalších letech. Tímto paní Kamenské děkujeme za umožnění návštěvy.