Říj 20

Halloweenské tvoření

Halloweenské tvoření v naší školní družince se opravdu vydařilo!! Děti trávily čas při tvoření různých výrobků s halloweenskou tématikou – výroba pavouků, dýní a jiných strašidel. Pravou halloweenskou atmosféru doladili létající netopýři z papíru. S nejmladšími dětmi  jsme četli „strašidelný“ příběh Medvídka Pú o Halloweenu, hledali jsme rozdíly u dýňových strašidel, zasmáli jsme se při určování nesmyslů v legračním halloweenském obrázku. Pouštěli jsme si písničky o bubácích a strašidlech. Na výzdobu do okna jsme vystříhali podle své fantazie dýni a udělali také pohyblivé hallloweenské strašidýlko.  Nechyběla ani malá halloweenská diskotéka.