Říj 18

DRAKIÁDA V MŠ

Dne 18. 10. 2022 se v naší MŠ konala drakiáda ve spolupráci s CSŠPS Bojkovice. Drakiáda byla zahájena veselou písní „Máme draka“, kterou si pro děti studentky připravily. Poté byly děti rozděleny do skupin a plnily si aktivity na stanovištích (např.: hod do draka míčem, sběr mráčků, poznávání a počítání geometrických tvarů na drakovi aj.). Po splnění všech stanovišť děti čekala pohybová chvilka s padákem a společným zpěvem písně o drakovi.

Poté si děti začaly připravovat a následně pouštět své draky. I přes bezvětří se draci vznášeli, a tak si děti puštění draků naplno užily.  Na závěr děti dostaly za svou vytrvalost a snahu medaili a sladkou odměnu.

Tímto bychom chtěli poděkovat studentkám z CSŠPS Bojkovice za promyšlený a poutavý program pro děti, který si náramně užily.