Čvn 15

Atletická olympiáda

Vybraní žáci 2. – 5. ročníku se ve středu 15. 6. 2022 zúčastnili atletické olympiády 1. stupně základních škol. Závody probíhaly na stadionu II. ZŠ Pod Vinohrady v Uherském Brodě. Již od rána vládla v našem týmu dobrá nálada, ale také nervozita, všichni byli plní sil. Čekal je sprint na 60m, štafeta a další atletické disciplíny. Každý se snažil svou disciplínu splnit co nejlépe. Počasí nám přálo, organizace byla výborná, a tak jsme se s úsměvem, hezkými zážitky a dobrým pocitem ze svého výkonu vrátili spokojeně do školy. Všem ještě jednou děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.