Úno 24

TRADIČNÍ KARNEVAL V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Ve čtvrtek 24. 2.2022 jsme v mateřské škole prožili již tradiční KARNEVAL, na který jsme se celý týden velmi těšili a pečlivě připravovali. Karneval jsme zahájili přehlídkou masek a zábavným tancem „LABADAM“. Následně jsme se rozdělili na dvě skupiny a plnili zábavné karnevalové hry. Házeli jsme míčkem do šaška, lovili jsme v kuličkovém bazénku bonbónky, přitahovali bonbónky na šňůrce, procházeli jsme slalom s míčkem na lžíci, zahráli jsme si židličkovanou, shazovali jsme kuželky, tancovali jsme kloboučkový a lanový tanec. Karneval vyvrcholil diskotékou s balónky a slavnostním přípitkem. Na závěr si všechny děti vymalovaly diplom za krásnou masku a odnesly sladkou odměnu v podobě velkého bonbónu. Karneval se dětem velmi líbil a už se těšíme na další, který se bude konat opět za rok.