Led 28

Pokračujeme v lovu Vašich vysloužilých mobilů

Mobil má mamutí dopady na naše životní prostředí, proto jsme se zapojili do sběru těch vysloužilých.

Budeme moc rádi, pokud svůj starý mobil přijdete do školy odevzdat (nebo po školácích pošlete) v průběhu sběrové kampaně se soutěží s názvem Starý mobil pro Remobil. Sběr potrvá po celý únor – březen 2021, informační letáček visí na dveřích školy. Velmi děkujeme všem, kteří se již aktivně zapojili!

Úkolem mladých badatelů tentokrát bylo vytvořit koláž a příběh, kde bude mobil, mamut a pračlověk. Povedl se nám i komiks, popustili jsme uzdu fantazii při skládání mobilů…

Poděkování_úkol_Lovci a sběrači