Led 28

Paletka 2020

Tradiční výtvarná soutěž školních družin proběhla 28. ledna v Havřicích. Zúčastnilo se 41 dětí z 15 družin Uherskobrodska. Kromě malířů se do havřické družiny slétli draci, kteří se stali letošním tématem soutěže. Jako inspirace posloužila fotoprezentace o historii a původu draků. Děti si vyslechly také tři pověsti o dracích z českých měst a prohlédly si dračí architekturu, šperky, hračky, kreslené filmové dráčky i draky z fantasy knih. Porotkyně Slávka Garžíková a Dáša Svobodová vyhodnotily tři nejoriginálnější obrázky a cenou poroty odměnily ještě dalších sedm dětí, mezi kterými byla i jedna naše umělkyně.

Tímto děkujeme našim umělkyním za skvělou reprezentaci naší školní družiny a gratulujeme.