Kvě 21

HURÁ, MATEŘSKÁ ŠKOLKA JEDE NA VÝLET!

V úterý 21. května jsme se vypravili na výlet do Hodonína. Již cestou autobusem byly děti plné očekávání toho, co dnes prožijí. Nejdřív jsme navštívili „Přístaviště u jezu“ v Hodoníně, kde se děti jako piráti pod vedením „hlavního piráta ČERNOVOUSE“ plavily lodí po řece Moravě. Cestou se seznamovaly s různými pirátskými znalostmi a dovednostmi jako je kormidlování lodi, orientace v lodní mapě aj. Po vylodění na „pustém ostrově“ hledaly truhlu s pokladem, o který se rozdělily. Na zpáteční cestě dostal každý „pirátský diplom“. Poté následovala prohlídka ZOO v Hodoníně, kde si děti prohlédly různá exotická i jiná zvířata. Nejvíce je ale zaujaly šelmy – tygři a bílí lvi. Domů jsme se vraceli unavení, ale spokojení a plní krásných zážitků.