Pro 04

Vánoční dílničky – středa 4. prosince 2013

Na začátku adventního času jsme se všichni setkali v krásně vyzdobených prostorách naší školy na tradiční vánoční tvoření.

Natěšené děti s rodiči a mnohdy i prarodiči si mohly vyrobit věci pro radost k navození vánoční atmosféry.

Vyráběly se drátkované ozdoby, mašličkové zvonečky a baňky, voňavé pomeranče, andělíčci z papíru či těstovin, stojánky na svíčky, zdobily se perníčky a adventní věnečky. Dětem se také líbily korálkové obrázky, které se pak zpevnily zažehlením.

Všichni jsme si v radostné náladě zpívali koledy, občerstvili jsme se báječným jablečným závinem, kakaovým piškotem a tečkou byl teplý vánoční punč.

Předvánoční čas nám všem rychle uplynul a my už se těšíme na další rok!