Čvn 05

NÁVŠTĚVA ZŠ ŠUMICE

V úterý 5. 6. vyrazili žáci pátého ročníku na exkurzi do Základní školy v Šumicích, kterou budou většina z nich v novém školním roce navštěvovat. Po příjezdu jsme byli mile přivítáni a po občerstvení jsme se hned vrhli na prohlídku prostor. Navštívili jsme tamní jídelnu a hlavně specializované učebny, např. na výuku chemie, přírodopisu, informatiky či cizího jazyka. Moc příjemně na nás všechny zapůsobil výtvarný ateliér. Nechyběla ani návštěva tělocvičny, kde si naši páťáci s budoucími spolužáky zahráli štafetové hry.

Mnohokrát děkujeme panu učiteli Pavlu Součkovi za přijetí, prohlídku a organizaci sportovních her. Odcházeli jsme zpět do školy pozitivně naladěni. V tak parném dopoledni nechybělo ani osvěžení v podobě zmrzliny!