Zahradní slavnost
Ve čtvrtek 18. června jsme společně oslavili blížící se konec školního roku na tradiční zahradní slavnosti.
Program odstartoval slavnostním obědem páťáků s pedagogy, při kterém se role obsluhy s velkou ochotou ujali žáci 4. ročníku. 🍽️ Následně páťáci představili prezentace fotografií, které připomněly jejich cestu prvním stupněm základní školy a vykouzlily nejeden úsměv i dojetí. 📸
Odpolední část slavnosti probíhala venku za účasti rodičů a veřejnosti. O skvělý začátek se postaral taneční kroužek svým povedeným indiánským vystoupením. 🪶 Poté následovalo slavnostní pasování předškoláků na školáky, které pro budoucí prvňáčky znamenalo významný krok na jejich školní cestě.
Součástí programu bylo také vyhlášení výsledků výtvarné soutěže na téma „Moje obec“ 🏡 a ocenění členů Badatelského kroužku za jejich celoroční environmentální aktivity a odpovědný přístup k ochraně přírody. 🌿
Pak už se všichni s chutí zapojili do pestrých aktivit připravených v indiánském duchu. Na jednotlivých stanovištích plnili rozmanité úkoly, sbírali razítka do hracích karet a užívali si příjemné odpoledne. 🏹
Po splnění všech úkolů čekala na účastníky sladká odměna od našich paní kuchařek, která byla příjemnou tečkou za vydařenou akcí. 🍰
Děkujeme všem, kteří se na přípravě a průběhu zahradní slavnosti podíleli, a přejeme všem krásné a pohodové prázdniny! 🏖️
































































































