Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/62001/virtual/www/domains/zsnezdenice.cz/wp-content/themes/zsnezdenice/header.php on line 36

Aktuality

Dub 29

REJ ČARODĚJNIC V MŠ

Tento týden se tradičně v MŠ konal „Rej čarodějnic“. Celý týden jsme si s dětmi povídali o tradici pálení čarodějnic, zpívali písničky, tvořili a hráli různé hry na toto téma a namotivovali jsme se tak na čtvrteční zábavné dopoledne na naší školní zahradě.

Nejprve proběhla individuální přehlídka kostýmů a poté děti ve skupinách plnily různé úkoly na stanovištích. Vyráběly kouzelnickou hůlku, papírovou čarodějnici, chodily jako čarodějův kocour, hledaly hmyz v kouzelném elixíru, prolezly jeskyní, létaly na koštěti a skákaly v čarovném pytli. Za splnění úkolu na stanovišti získaly kousek receptu na lektvar plného zdraví. Po nasbírání a složení všech ztracených dílků dětem vyplynul tajný recept na lektvar, který si společně uvařily. Na závěr jsme si pochutnali na žabím lektvaru, žížalách a zatancovali si čarodějnický tanec.

Děkujeme také rodičům, že dětem připravili tak krásné kostýmy, díky tomu si mohly tenhle den společně užít naplno a vžít se do svých rolí čarodějnic a čarodějů. Už se těšíme, až k nám zavítají i v dalším školním roce.