Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/62001/virtual/www/domains/zsnezdenice.cz/wp-content/themes/zsnezdenice/header.php on line 36

Aktuality

Čvn 01

Slavíme MDD

První ročník vyrazil na celodenní dobrodružství po cyklostezce směr Šumice. V obchodě si každý vybral zboží v hodnotě do 20 Kč a sám u pokladny platil. Na místní poště jsme zrealizovali tajný plán – výsledek uvidíte později. Pak už jsme se nemohli dost nabažit dětského hřiště. Cestou tam i zpět jsme lupami a dalekohledy pozorovali jarní přírodu kolem. MDD jsme si spolu báječně užili!

Žáci 2. a 3. ročníku oslavili Den dětí turistickou vycházkou do Záhorovic na kyselku. Plni elánu jsme vyrazili po příchodu do školy, cestou jsme sledovali přírodu a po několika přestávkách dorazili na posilovací stroje při cyklostezce, kde jsme posvačili a pokračovali do cíle. Nabrali jsme si kyselku a vydali se na zpáteční cestu, při které byl slíben nanuk. Po posilnění jsme přesto někteří ulehli do trávy, abychom posbírali své poslední síly k návratu do školy.